Informace ohledně provozu chaty

 

V měsících červenec – srpen a v období jarních prázdnin požadujeme celotýdenní pronájem (Sobota – Sobota)

– spotřeba el. energie je hrazena na místě a není součástí ceny pronájmu. V zimním období je potřeba počítat se spotřebou el.energie (elektrokotel) – dle venkovních podmínek, způsobu vytápění chalupy a spotřeby teplé vody cca 2.000,- až 2.500,-/týden/zima; 1.000,-/víkend/zima

– při rezervaci se hradí 50% z ceny pronájmu (zbytek 10 dní před termínem), po jeho uhrazení Vám bude Váš termín rezervován

– při příjezdu je požadovaná vratná kauce 2.000,- Kč (platí pro rodiny s dětmi). Při pronájmu ostatním nájemcům se kauce vybírá v individuální výši (obvykle 5.000,- Kč).

– kapacita chalupy je max. 15 lůžek: 9 postelí (z toho jedna dvojpostel 120cm) + 2 plnohodnotné přistýlky + 2 patrové postele (vhodné pro děti) + rozkládací gauč v dětské herně + dětská postýlka. Po dohodě možnost zajištění dalších přistýlek. Doporučujeme max.10 dospělých, zbývající lůžka jsou přistýlky, nebo patrové postele.

Cena zahrnuje:

– lůžkoviny, základní toaletní potřeby (mimo osušek)

– parkování na vlastním parkovišti

– připojení k internetu wifi

– spotřeba dřeva

– spotřeba vody

– závěrečný úklid (úklid zařízení kuchyně a nádobí, uložení věcí na původní místa je věcí nájemníka a není zahrnutý do závěrečného úklidu).

– dětské postýlky s lůžkovinami a jídelní židličkou

– psi jsou povoleni v chalupě, jen po předešlé domluvě s majitelem.

Storno poplatky při zrušení rezervace pronájmu:

– storno poplatek je možné si vybrat ve formě rezervace jiného termínu

– více jak 21 dní před datem nástupu pobytu 50% z rezervačního poplatku

– méně jak 21 dnů před nástupem pobytu 100 % z rezervačního poplatku

– zahájení pronájmu vždy po 15,00 hod. (platí u celotýdenních pronájmů, u víkendových je to již od rána – vše na dohodě)

– ukončení pronájmu vždy do 10,00 hod. (platí u celotýdenních pronájmů, u víkendových je možno až odpoledne – vše na dohodě)


© 2015 Všechna práva vyhrazena. Roubenka Rejvíz
celoroční ubytováním Jeseník.