Informace ohledně provozu chalupy

 

V měsících červenec – srpen upřednostňujeme celotýdenní pobyty, nebo po dohodě termíny čtvrtek – neděle, neděle – čtvrtek

– při rezervaci se hradí 50% z ceny pronájmu (zbytek týden před termínem), po jeho uhrazení Vám bude Váš termín rezervován

– při příjezdu je požadovaná vratná kauce 2.000,- Kč (platí pro rodiny s dětmi). Při pronájmu ostatním nájemcům (oslavy, svatby apod.) se kauce vybírá v individuální výši (obvykle 5.000,- Kč).

– kapacita chalupy je max. 42 lůžek (z toho pět patrových postelí, dvě přistýlky) + tři dětské postýlky.

– příjezd na chalupu po 16,00 hod. / odjezd z chalupy do 10,00 hod. Tyto časy platí u termínů, kdy se ve stejný den střídají skupiny hostů, v ostatních případech je možné se dohodnou na jiném čase příjezdu/odjezdu.

– chalupu pronajímáme jako celek, tzn. pro jednu skupinu lidí. Proto i příplatky (100,-) za osoby v počtu 16 – 42 se počítají za celý termín pronájmu chalupy, bez ohledu data příjezdu/odjezdu jednotlivých osob.

Cena zahrnuje:

– lůžkoviny, základní toaletní potřeby (mimo osušek)

– parkování na vlastním parkovišti

– připojení k internetu wifi

– spotřeba dřeva, vody, elektřiny (v topné sezóně příplatek za topení)

– závěrečný úklid (úklid kuchyně a nádobí, uložení všech věcí na původní místa, úklid hrubého znečištění chalupy je věcí ubytovaných a není zahrnutý do závěrečného úklidu)

– dětské postýlky s lůžkovinami

Storno poplatky při zrušení pobytu:

– storno  21 a více dnů – 30%

– storno 4-20 dní – 50%

– storno 3 dny a méně – 100%

Výše storno poplatku je vypočteno ze zrušených (nenastoupených) osob (100,- x osoba x počet dní).

Dnem storna je den doručení písemného (emailem) storna majiteli (provozovateli) a započítává se do výše uvedeného počtu dní rozhodných pro výpočet stornovacích poplatků.


© 2015 Všechna práva vyhrazena. Chalupa u Tetřívka
celoroční ubytování Jeseník.